Çıplak Yazar » Biraz Kişisel Blog ve Kısa Öyküler Reklam - Çıplak Yazar - Kişisel Blog<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fblogciplakyazar%2F&tabs&width=280&height=70&small_header=true&adapt_container_width=false&hide_cover=true&show_facepile=false&appId" width="280" height="70" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

Reklam

Önemli Bilgilendirme !
17/02/2017 saat 15:59 da ani olarak almış olduğum bir karar ile, sahip olduğum bu bloga hiçbir suretle reklam almadığımı bildiriyorum.  

Ciplakyazar.com; 2016 yılında açılmış olup, toplum, yaşam, hikaye, deneme, eleştiri ve araştırma kategorilerinde yazan kişisel blog sayfasıdır. Kısa zamanda blog dünyasında yer edinerek, hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşmış ve yazarkafe yazarlığına başlamıştır. 

Ayrıca; Değmesin Yağlı Boya sponsorluğunda ilk lisanslı temasına sahip olarak, blog dünyasının köklü ve en eski 6 blog yazarı tarafından evrengungu.net sayfasında gelecek vaat eden bloglardan biri olarak seçilmiştir. Onun dışında, google ve diğer arama motorları tarafından benimsendiği gibi, adsense ve DMOZ onayını da tek seferde almıştır. 

Günlük sayfa görüntüleme sayısı minimum 300 kadardır, içerik girildiği zamanlarda ise bu rakam 400-500 ü rahatlıkla bulmaktadır. Ayın bazı günlerinde ise; günlük 1000-2000 arası bir hit almaktadır. (Blogger panelinden çekilen görseli inceleyebilirsiniz.)

Ayrıca Blog oku kelimesinde ise google de birinci sırada yer almaktadır. Ek olarak, blogun alexa ve index sayısı gibi değerlerine göz atmak için buraya tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Reklam şartları :

  • Reklam görselleri, reklam veren tarafından hazırlanarak editöre teslim edilir. 
  • Sayfa açılış hızını etkilediğinden dolayı .gif uzantılı görseller ve göz yoran itici logolar kabul edilmemektedir. 
  • Reklam süresi 30 gün olup, yayınlanmaya başladığı andan itibaren süre başlar. 
  • Reklam yayınlamaya başladıktan sonra, süre bitimine kadar kesinlikle hiçbir değişiklik yapılamaz. 
  • Yetişkinlere yönelik özel ürünler, bahis, kumar ya da adult içerik barındıran hiçbir site ile reklam anlaşması yapılmaz. 
  • 90*90 reklam alanı için logo konumu, editör tarafından belirlenir. 
  • Reklam veren tarafından olumlu yanıt aldıktan sonra, hazırlıklar tamamlanıp yayına başlanır ve ödeme için bir hafta süre tanınır. 
  • Reklamlar sadece aşağıda yer alan reklam1 ve reklam2 yerleşim alanları için geçerlidir. Tanıtım yazıları için reklam çalışması yapılmaz.
  • Reklam anlaşması yapan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. 

Reklam yerleşim alanları : 

Reklam 1 ve Reklam 2 bağlantılarına tıklayarak, yerleşim alanlarına detaylı olarak göz atabilirsiniz. Reklam teklifleriniz ve ücretler hakkında bilgi almak için ciplakyazar@gmail.com adresine email gönderebilir ya da sayfa altındaki iletişim kutusundan mesaj gönderebilirsiniz.  


Reklam vermeyeceğim ama yine de destek olmak isterim derseniz. Destek ol sayfasına tıklayarak katkıda bulunabilirsiniz. 

Hiç yorum yok !

İlk yorumu siz yapın..

Yorumlarıyla renk katan, katkıda bulunan herkese teşekkürler. Seviliyorsunuz güzel insanlar. ♥

Abone olun

E-posta Aboneliği

Kaydı tamamlamak için lütfen e-postanıza gelen onay mailini tıklamayı unutmayın!

Bağlantılar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Buralardayım