Çıplak Yazar » Biraz Kişisel Blog ve Kısa Öyküler Çıplak Yazar kimdir? - Çıplak Yazar - Kişisel Blog<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fblogciplakyazar%2F&tabs&width=280&height=70&small_header=true&adapt_container_width=false&hide_cover=true&show_facepile=false&appId" width="280" height="70" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

Çıplak Yazar kimdir?Merhaba değerli okuyucum,

Giriş bölümünü hep sıkıcı buluruz biz bilirim.. Kitaplardaki ön söz gibi, okumadan hemence konuya girmek isteriz. Burası da o kitabın arka kapak yazısı oluyor aslında. O yüzden tam yerine geldin.

Hastalıklı bir adamım ben. Kim olduğumu bulduğum anda, olmaya çalıştığım kişi olamadığım için üzülmemin yersiz olduğunu anlamıştım. Her sabah erken kalkmak, en tatlı rüyalarımın reklam araları gibi gelir bana. Aç karnına sigara içmekten nefret etsem de, sigara paketimin yokluğu içimde anlamsız bir boşluk yaratır çoğu zaman. 

Yazmayı seviyorum. Yazınca kendimi buluyorum çünkü. 
Her şeyi açık seçik yazmak sınırların ötesine uzanmak gibi geliyor bana. Bu yüzden adımı da çıplak olarak koydum. İnançlı biri değilim. Dinlere karşı olan inancım, ben onları sorguladıkça zaman içinde yerle bir oldu. Kimsenin bana saygı duymasını falan da beklemiyorum. İnanın buna ihtiyacım yok. 

Hayat karşısında hep tek başıma mücadele ettim. 
Bir gün öleceğimi düşünerek yaptım ne yaptımsa. O yüzden insanlara da kendimden iyi ve güzel olan şeyler bırakmak istedim. 

Hayal dünyama sığındım çoğu zaman. Yazmış olduğum çoğu öyküleri de rüyalarımdan aktardım. Belki buraya bir fotoğraf, bir doğum tarihi ve şehir yazsam daha uygun olurdu ama düşüncelerin yanında bunların önemsiz olduğuna inandığımdan sizlere sadece yine düşüncelerimi yazdım. 

Çıplak Yazar (1 delinin günlükleri)

Hiç yorum yok !

İlk yorumu siz yapın..

Yorumlarıyla renk katan, katkıda bulunan herkese teşekkürler. Seviliyorsunuz güzel insanlar. ♥

Abone olun

E-posta Aboneliği

Kaydı tamamlamak için lütfen e-postanıza gelen onay mailini tıklamayı unutmayın!

Bağlantılar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Buralardayım