Çıplak Yazar » Biraz Kişisel Blog ve Kısa Öyküler Öykü : Elveda Sevgili Natalya - Çıplak Yazar - Kişisel Blog<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fblogciplakyazar%2F&tabs&width=280&height=70&small_header=true&adapt_container_width=false&hide_cover=true&show_facepile=false&appId" width="280" height="70" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

Öykü : Elveda Sevgili Natalya

Hayatta bir insanın öleceğini bilip ve ölümü beklemesinden daha trajik bir durum olamaz.. Hasta yatağıma uzanmış baş ucumda keman çalıyordu ölüm meleği. Öyle güzel çalıyordu ki sanki son arzumu yerine getirmek için adeta bocalıyordu.

Artık huzur içinde ölebilirdim.

Saat tam 23:06 idi. Dakikalar sonra hiç göremeyecek olduğum yeni bir güne bugünden elveda diyordum. Acaba yarın nasıl olacak? Ölümümle birlikte yas tutacak mı gökyüzü? Penceremin yanındaki ağaçlardan her sabah cıvıldayan kuşlar, yokluğumu fark edince hüzünlü şarkılar söyleyecek mi?

Ya da Natalya'yı perde arkasından bir daha görebilecek miydim acaba? Ahh benim sevgili Natalyam.. Ölüyorum cancazım bugün ölüyorum ben. Halbuki seni uzaktan sevmek bile öyle saadet veriyordu ki bana. Ama sanırım vaktimi doldurmuş bulunuyorum.

Seni son bir kez görebilme şansım olsaydı, dakikalarımı uzatmak için sayılı nefesimi içimde tutarak beklerdim.

Bir daha sigara içemeyecek ve daktilomun başına oturup gece yarılarına kadar senin için şiirler yazamayacağım.
elveda sevgili natalya
Hali vaktim yerindeyken yazmış olduğum son mektubumu size verilmesi üzere dostlarıma bırakıyorum. Onun dışında bir masa, saksıda bir kaç çiçek, daktilom ve yatağımla Dünya'ya bıraktığım pek de bir şeyim yok.

Elveda Sevgili Natalya. Benim biricik aşkım.


Sadece bu müziği dinlerken yazılmış kısacık bir öyküdür.

Item Reviewed: Öykü : Elveda Sevgili Natalya Description: Rating: 4 Reviewed By: Çıplak Yazar

Hiç yorum yok !

İlk yorumu siz yapın..

Yorumlarıyla renk katan, katkıda bulunan herkese teşekkürler. Seviliyorsunuz güzel insanlar. ♥

Abone olun

E-posta Aboneliği

Kaydı tamamlamak için lütfen e-postanıza gelen onay mailini tıklamayı unutmayın!

Bağlantılar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Buralardayım