Çıplak Yazar » Biraz Kişisel Blog ve Kısa Öyküler İnsan-ı kamil - günahların en tepesi - Çıplak Yazar - Kişisel Blog<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fblogciplakyazar%2F&tabs&width=280&height=70&small_header=true&adapt_container_width=false&hide_cover=true&show_facepile=false&appId" width="280" height="70" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

İnsan-ı kamil - günahların en tepesi

Tanrının Kutsadığı adam

Günahların en tepesine çıkmak ne demektir? Ya da hangi günah en tepede olmayı sunabilir size?
Tüm insanları öldürmek..
Dünya'ya bir kibrit çakmak.
Hangisi..?

Sonra Tanrı'nın huzuruna çıplak bedeninizle çıkıp evet ben yaptım demek. Ne duruyorsun ateşe atsana beni diyerek bir kahkaha atmak o an da.. ve Tanrı size tebessüm edip cennetine koysa.

Çünkü kimse anlamasa da biliyordu Tanrı. Yaralı atlar gibiydi o insanlar. Ben öldürmesem onlar zaten birbirini vuracaktı. Açtılar, yoksuldular öylesine acı çekiyorlardı ki dayanamayıp hepsini öldürdüm ben de.

Dünya bu sessizliğe dayanamayıp sükunete çekilse. Aylarca, yıllarca bir bebek sesini beklese. En sonunda dayanamayıp patlamaya hazır bir bomba gibi kendini geri sayıma alsa.

Toz bulutu misali dağılsa evrenin karanlığına. O an orada olsak, her bir parçamızla birbirimize karışsak. Sarmaş dolaş olsak hatta sevişsek. Başka Dünya'da ya da başka bir alemde yeniden filizlensek..
Item Reviewed: İnsan-ı kamil - günahların en tepesi Description: Rating: 4 Reviewed By: Çıplak Yazar

Hiç yorum yok !

İlk yorumu siz yapın..

Yorumlarıyla renk katan, katkıda bulunan herkese teşekkürler. Seviliyorsunuz güzel insanlar. ♥

Abone olun

E-posta Aboneliği

Kaydı tamamlamak için lütfen e-postanıza gelen onay mailini tıklamayı unutmayın!

Bağlantılar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Buralardayım